Herkese güzel günler sevgili arkadaşlar. İsmim Melike. 29. 1.75 boyunda 52 kilodayım. Sarı saçlarım ve yeşil renkli gözlerim var. Uçak hostesi olarak çalışıyorum. Sürekli olarak farklı ülkelere gidiyorum ve işimi severek yapıyorum. Küçüklükten beri tek hayalim olan hostes olmak fikri uçakları sevmemden kaynaklanıyor. Küçükken bile aileme hep uçaklar aldırırlardır biriktirirdim. Şimdi ise baktığım zaman bir süre uçak koleksiyonum olmuş.

Bu durumda de hostes olmaya istedim hep. Sürekli yurt dışına gittiğim ülke ülke gezme imkanım oldu. İyi derecede İngilizce ve Fransızcadır. Boş kaldığını görmek kendimi hep geliştirdim. Kendime yeni şeyler katmayı yeni yerler görmeyi ve öğrenmeyi seviyorum. Çoğunlukla vaktimin büyük bir çoğunluğu uçuşta geçiyor. İzinli olduğum zamanlar da ise kendimle ve arkadaşlarımla zaman geçiriyorum. Hostes olduğum için biz de dış görünüş çok önemlidir.

 

Mutlaka belli dönemler de bakım yaptırmaya gidiyorum. Zaman buldukça pilates yapıyorum. Ancak düzenli olarak devam ettiremiyorum. Çalışma anım belli olmuyor. Bu günün hayatım pek düzenli geçmiyor. Eğlenceli ve konuşkan bir insanım. Bir ortam da sessiz kalmayı sevmem. Özellikle arkadaşınızın mutlaka ortamı ben hareketlendiriyorum. İnsanlara cana yakın davranmayı seviyorum. İletişim bağım çok kuvvetlidir. Buradaki yeni bir şey yabancılık çekmem.

 

Hayatım da hep kısa süreli ilişkilerim oldu. Zaten hostes olduğum için bir ilişki yürütmek de zor oluyor. Ancak ben hayatım da birisi olsun istiyorum. Çünkü yalnız yaşamak ve hayatımı bu şekilde devam ettirmek istemiyorum. Zaten şen bir insanım hayatımın da bu şekilde ilerlemesini isterim. Hayatım da olan insan hayatta her şeyden zevk alıyor. Yaşamasını bilmeli. Konuşmayı yedi insanlarla bağıl yüksek olan birisi olmalı. Ben böyle bir insanım bu şart onun da benim gibi olması şart.

 

Yoksa o insanla ömür geçmez. Arkadaş çevreme değer veririm. Sık sık onlarla vakit geçiririm. Çocukluktan beri görüştüğüm arkadaşlarım var onlarla çok sık buluşuyoruz. Hayatımda olan erkeğin onlarla tanışması ve zaman geçirmesini isterim. Benim kadar onun da anlaşmasını isterim. Romantik bir ilişki isteyen bir insanım. Çünkü erkekler bu konuda biraz nettir. Hayatın da bulunan kadına sürpriz yapıp onu pek mutlu ediyorler. Ancak romantiklik ararım. İlişkiler de heyecan olmalı bana göre.

Karşımda ki insandan bunu beklerim. Arada saygı ve güven hiçbir zaman bitmemeli. İşim gereği içindir çok iyi bir şekilde yürütemiyorum. Ancak hayatımda ki insanın da bu konuda öz verili davranmasını isterim. İşimle ilgili konular da anlayışlı yaklaşmayı isterim. Her iki odasında da anlayışlı ve saygılı olmazsa ilişki bir süre sonra biter ve onu şey boşa gitmiş olur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

DMCA.com Protection Status