Önce herkese güzel, huzurlu ve mutlu bir yıl dileyerek yazıma giriş yapmak istedim. Gün geçtikçe insanların ihtiyaçları hem artıyor, hem de daha farklı bir hale geliyor. Eskiden belki cinsel ilişkiye girmek isteyenler, önüne gelen herkese bu duyguyu tadabilirlerdi. Burada amaç karşısındaki beylikdüzü escort kişi değil, seks yapmaktı tamamen. Günümüzde amaçlardan bir tanesi yine seks yapmak olsa da; insanlar karşılarında bunu yapacakları özel insanlar arıyorlar. Bu yüzden de istekler ve ihtiyaçlar artarak ve çeşitlenerek devam ediyor. Bazı insanlar olgun severken, bazıları genç isteyebiliyor. Bu farklılık ve çeşitlilik ten renginde, boy ve kilo oranında da yine değişkenlik gösterebiliyor. Partnerlik hizmetinde yer alan bir bayan olarak, özellikle bizim sektör içerisinde bu çeşitlilik ve farklılığın daha belirgin bir şekilde kendisini gösterdiğinin altını çizmek isterim. Bir erkek genç isterken, birisi olgun, bir diğeri matüre, bir diğeri yaşlı, birisi beyaz, birisi zenci, birisi esmer, birisi melez, birisi sarışın, birisi uzun boylu v.b. şekillerde devam eden istekler bizim sektör içerisinde fazlasıyla baş gösteriyor. Ben VİP bir partner olarak, sizlere olgun bir kadın olarak hizmet etmekteyim. Adım Sude, 41 yaşında, deneyim sahibi ve 20 yıldır bu işi yapan bir bayan olarak sizlerle bir araya geliyorum. Benimle birlikte eşsiz bir seks deneyimi yaşayacak, olgun bir kadınla bir araya gelmenin avantajlarından da faydalanacaksınız. Bir kadının olgun olması demek, işi bilmesi ve erkeğine gereken zevki en kaliteli şekilde tattıracağı anlamına gelmektedir. Genç bir kız ne kadar çıtır olsa da; işi bilemediği için, karşısındaki erkek de işi çok fazla bilmiyorsa, doyumsuzluk yerine, acemilikle karışık, tatsız bir seks yaşantısı açığa çıkacaktır. Bu yüzden kadının işi bilmesi, özellikle bizim sektörde çok büyük önem arz etmektedir. Bizden hizmet alacak olan elit beylere iyi bir şekilde bunu yansıtabilmemiz adına, olgun olmamız daha çok ilgi görüyor. Ben de bunlardan bir tanesi olarak, birçok erkek tarafından yoğun ilgi ile karşı karşıya kalmaktayım, aynı zamanda sınırsız bir şekilde seks hizmeti veren bir bayanım.
Sınır tanımayan, olgun, orta boyda ve 60 kiloda, balık etli bir bayan olarak sizlere hitap eden bir yapıdayım. Balık etli olmam sayesinde, erkekler tarafından popüler bir şekilde tercih edilen bir hatun olduğumun farkındayım. Genelde erkekler cinsel ilişkide karşı cinsin malının ele gelmesini isterler. Bu da beni onların istekleri doğrultusunda aranılan bir kadın olarak karşılarına çıkmamı sağlıyor. Birçok elit erkeğin hayalini süsleyen ve onlar için kaçınılmaz bir hal almış bir bayan olduğumu belirtmek isterim. Benim gibi bir kadın arayan, benimle birlikte doyumsuzluğu tatmak ve farklı duyguları yaşamak isteyenler, istedikleri gibi bir cinsel ilişki ile karşı karşıya kalacaklar. Üstelik benden alacakları hizmet onların ceplerine de zarar vermeyecek.
Elit, bakımlı, olgun ve balık etli bir kadından yardım almak istiyorsanız; yapmanız gereken şey beni aramanızdır. Beni telefonumdan yardımcı muhtaç olduğunuz her an arayabilirsiniz. Gecenin bir vakti acaba rahatsız eder miyim düşüncesi içerisine girmeden, beni arayabilir ve benden hizmet almak üzere bilgi edinebilirsiniz. Sınır tanımayan ve asla sınırları olmayan olgun birisi olarak, sizlere seks hizmetinin dışında, arkadaş, dost, eş, yaren gibi konularda da destek olabilirim. Sizin benden ne istediğiniz ile alakalı olarak, sizler için elimden geleni yapmaya hazırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

DMCA.com Protection Status